O mnie

Anna Adamska

Uwielbiam ruch, kocham taniec, a jogę – w szczególności. Połączenie tych pasji odnalazłam w jodze dynamicznej – VINYASIE, która charakteryzuje się płynnymi przejściami między pozycjami (asanami) łącząc ruch z oddechem. W mojej praktyce indywidualnej, jak i nauczycielskiej nie ustaję w dalszych poszukiwaniach, kierując się głosem intuicji. Stąd zgłębianie jogi YIN oraz jogi NIDRY. Staram się też zarażać miłością do jogi najmłodszych, prowadząc zajęcia z przedszkolakami, dziećmi w wieku szkolnym, a także z młodzieżą.

Ukończyłam kilka kursów nauczycielskich – między innymi w nurcie Vinyasa Yoga – pod okiem (i skrzydłami) Ulli Wilczyńskiej – Kalak (kurs RYT 200 certyfikowany przez Yoga Alliance), jogi Yin (RYT 30, RYT 40), jogi Nidry (RYT 50, RYT 15), jogi dla kobiet w ciąży (Shakti Doula Copenhagen) oraz kurs u Emilii Burkiewicz z nauczania jogi dla dzieci i młodzieży. Poszukuję nieustannie nowych przestrzeni do podnoszenia swoich kwalifikacji do pracy nauczycielskiej. Obecnie szkolę się także z masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa.

Prowadzę zajęcia z jogi w Lesznie i okolicach – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Od maja 2023 mam przyjemność współprowadzić jedną z leszczyńskich szkół jogi „Chata Joga” i to właśnie tam spotkacie mnie na macie najczęściej.

Tagi: joga Leszno, instruktor jogi Leszno, Anna Adamska joga, Anna Adamska joga Leszno, Vinyasa Leszno, nauczyciel jogi Leszno, zajęcia z jogi w Lesznie, joga dla dzieci, joga dla dorosłych, joga dla młodzieży, joga rodzinna, joga w miejscy pracy, joga dla kobiet w ciąży, chata joga, Leszno